Chciałbyś wiedzieć kto chce wejść na teren twojej nieruchomości? Nie poznajesz tego kogoś po głosie, tylko po wyglądzie? Jeśli tak, warto zainwestować w system kontroli wejść i wyjść. Niekoniecznie muszą to być karty zbliżeniowe, odnotowujące datę wejścia każdego użytkownika. Równie dobrze sprawdzają się klasyczne rozwiązania, takie jak wideo domofon.

Jakie korzyści daje wideodomofon?

  • Lepsza ochrona – widząc na wyświetlaczu że ktoś niepowołany próbuje dostać się na teren nieruchomości, możesz po prostu nie otworzyć mu drzwi. Aby się przekonać kto stoi za drzwiami, nie będziesz musieć opuszczać bezpiecznego mieszkania.
  • Rejestracja nagrań – wybrane modele wideodomofonów posiadają możliwość zapisywania w pamięci nagrań. Wbudowany czujnik ruchu uruchamia kamerę dopiero wtedy, kiedy ktoś pojawi się w polu widzenia kamery. To z kolei pozwala oszczędzać miejsce na dysku.
  • Niższe ubezpieczenie – nieruchomości wyposażone w wideodomofon, bardzo często mogą uzyskiwać niższą składkę za ubezpieczenie. Wynika to z mniejszego ryzyka kradzieży i lepszych systemów ochrony domu i domowników.
Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?