O NAS

 

Costerina IT to pewny, sprawdzony i rzetelny partner biznesowy – specjalista w zakresie szeroko pojętych systemów elektronicznych. Firma bazuje na nowoczesnych, a zarazem inteligentny rozwiązaniach, oferując swoim Klientom najwyższej jakości usługi – począwszy od dystrybucji, poprzez montaż i serwisowanie, a skończywszy na doradztwie.
Zmieniły nas… lata doświadczenia
W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie technika i technologia mają kluczowe znaczenie w życiu każdego z nas, odpowiednio dobrane systemy elektroniczne to nie tylko zachcianka – to konieczność. Firma, niegdyś stworzona z pasji do elektroniki, po wielu latach ciężkiej pracy stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem, dostarczającym swoim Klientom usługi dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji.
Szerokie spektrum rozwiązań
Dynamika zmian na rynku nie pozostawia nam żadnych złudzeń. Współczesny Odbiorca potrzebuje nie tylko funkcjonalnych, ale i wysoce skutecznych rozwiązań, które zagwarantują mu nieprzerwaną łączność, maksymalne bezpieczeństwo oraz pełen komfort i wygodę użytkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uwzględniliśmy w naszej ofercie sprawdzone produkty, których jakość bez wątpienia sprosta nawet największym wymaganiom.

Firma Costerina IT współpracuje zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi. Prezentowane przez nas nowoczesne, inteligentne rozwiązania sprzyjają wygodnej i bezpiecznej eksploatacji budynków mieszkaniowych, komercyjnych oraz przemysłowych. Nasza oferta kryje w sobie starannie wyselekcjonowane produkty, których jakość, funkcjonalność i niezawodność zostały potwierdzone licznymi testami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nie mamy sobie równych. Współpraca z najlepszymi na rynku specjalistami pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi nie tylko w zakresie dystrybucji odpowiednich systemów, ale również ich montażu czy serwisu.

Costerina IT Kościerzyna – nowoczesne rozwiązania dla domu i biznesu. Systemy zabezpieczeń: Monitoring, Kamery, Alarmy – Inteligentna Automatyka Budynkowa. Systemy teletechniczne i informatyczne. Instalacje, montaż, konfiguracja, serwis, doradztwo.

IT.costerina.pl

Nasze usługi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, oferując Klientowi rozwiązania dostosowane bezpośrednio do jego preferencji. W razie pytań prosimy o kontakt. Nasz specjalista z największą przyjemnością udzieli Państwu satysfakcjonujących odpowiedzi, rozwieje wątpliwości, pomoże dobrać odpowiedni produkt, a także podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie branży, w której działamy.

 

Tel: +48 662 52 55 55

IT.costerina.pl

Costerina IT

REGON: 220127960
NIP: 5911561295
ul. Długa 21,
83-400 Kościerzyna

Kontakt 

13 + 5 =

Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?