Podobają Ci się domy z instalacjami wideo domofonowymi? Zdajesz sobie sprawę ze wszystkich zalet, jakie oferują te urządzenia? Pozostaje teraz wybrać miejsce, w którym twój wideodomofon zostanie założony. Spośród wielu możliwych propozycji, wybraliśmy kilka najlepszych.

  1. Murek ogrodzenia – to jedno z najchętniej wybieranych miejsc, w których zostaje instalowana kamera domofonowa. Aby mogła ona transmitować wyraźny sygnał, niezbędne jest ustawienie jej pod odpowiednim kątem. W tym celu można regulować kamerą za pomocą wbudowanych ruchomych elementów lub wybrać urządzenie, które fabrycznie jest ustawione pod zadanym kątem.
  • Daszek nad furtką – jest to rzadko spotykane miejsce, ale również w takich możemy ujrzeć kamerę domofonu. Zaleta tego rozwiązania jest to, że jest ona bardzo dobrze chroniona przed opadami atmosferycznymi, a tym samym mniej narażona na działanie deszczu lub śniegu. Pomimo tego że kamery zewnętrzne posiadają wymagane klasy wodoszczelności, to jednak lepiej minimalizować ryzyko ich kontaktu z wilgocią.
Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?