Planując budowę nowego domu, warto już na etapie projektowania zadbać o detale. Takie szczegóły nie tylko czynią użytkowanie budynku wygodniejszym, ale również poprawiają bezpieczeństwo przebywania w nim. Jednym z takich elementów są domofony. Posiadając wieloletnie doświadczenie w ich montażu, możemy udzielić Państwu kilku cennych rad.

Najlepsze domofony do domu mieszkalnego

  • Domofon powinien być dobrze zabezpieczony prze działaniem warunków atmosferycznych, a przede wszystkim wilgoci. Powinien on mieć klasę wodoszczelności IP65.
  • Domofon wbudowany w murek ogrodzenia – chcąc dobrze zabezpieczyć swój domofon przed uszkodzeniami mechanicznymi, warto wybrać urządzenie przeznaczone do wbudowania w murek ogrodzenia. Dzięki temu wrażliwa elektronika jest jeszcze lepiej chroniona.
  • Prostota gwarancją trwałości – na rynku można znaleźć wiele ładnych, nowoczesnych i błyszczących domofonów. Część z nich posiada podświetlenie LED. My jednak jesteśmy zdania, że dobry domofon to trwały domofon, który nie zwraca niepotrzebnie na siebie uwagi, mogąc prowokować do zniszczenia go.
Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?