Współczesne kamery przemysłowe bardzo się różnią od tego, co znamy sprzed wielu minionych lat. Dziś są to zaawansowane technologicznie urządzenia, które oferują znacznie więcej możliwości niż dawniej. Zanim zdecydują się Państwo na kupno jednej lub kilku kamer do swojego domu lub mieszkania, warto poznać ich najmocniejsze strony.

  • Kamery IP – są to kamery mogące wysyłać obraz / nagranie, bezpośrednio do internetu. To z kolei pozwala na podgląd na żywo. Urządzenia w tym celu wykorzystują technologię strumieniowej transmisji danych.
  • Kamery na podczerwień – nocą również wiele osób chciałby wiedzieć, co dzieje się w ich domach i firmach. Nadzór nad ciemnym pomieszczeniem może sprawować kamer na podczerwień. Wyposażona jest ona w mocne diody IR LED, które pozwalają dojrzeć białe kontury ruchomych postaci.
  • Ukryte kamery z wbudowanym mikrofonem – mogą być użytkowane np. jako kamery szpiegowskie. Niewielkie rozmiary pozwalają je ukryć w niemal każdym miejscu, zapewniając sobie dyskretny monitoring, wraz z możliwością odtwarzania dźwięku.
Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?