Jak sprawić aby budynek był dobrze skomunikowany ze światem, a jednocześnie bezpieczny i chroniony na wszelkie możliwe sposoby? Wystarczy zainstalować w nim kamery oraz anteny.

Do czego służą kamery?

Kamery przemysłowe mogą być integralną częścią systemów alarmowych. Mogą, ale nie muszą one być połączone z centrum monitoringu agencji ochrony. Kiedy zdecydujemy się na kamery IP, pozwalają one strumieniować transmisję danych na dowolny serwer i oglądać nagranie online. To bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy np. chcesz kontrolować dom pod swoją nieobecność.

Do czego służą anteny?

Na rynku jest wiele rodzajów anten. Część z nich jest przeznaczona do wzmacniania sygnału LTE i GSM, jeśli zasięg w okolicy jest słaby. Anteny można również montować wewnątrz obiektów, aby wzmocnić sygnał sieci wifi. Nowoczesne anteny nie zajmują wiele miejsca i są bardzo dyskretne.

Podejmując się zleceń na montaż kamer i anten w Państwa domu, zawsze przeprowadzamy kompletne rozpoznanie. Jego celem jest wybranie najlepszych punktów montażowych, a tym samym uniknięcie ewentualnych problemów przy późniejszym działaniu instalacji.

Call Now ButtonPoszukujesz specjalisty?